P.H.U. Lech

O firmie


Detale

PHU Lech jest mikroprzedsiębiorstwem istniejącym na rynku od 1981 roku. Przez cały okres swojej działalności współpracowaliśmy z wieloma firmami w zakresie stałego podwykonawstwa różnych elementów z tworzyw sztucznych, co zaocowało wieloletnim, eksperckim doświadczeniem w tej dziedzinie. W 1998 roku nie przerywając działalności outsourcingowej utworzyliśmy własną linię produkcyjną uchwytów do rur hydraulicznych. Produktu przeznaczonego głównie dla przemysłu kopalnianego, okrętowego, hurtowni detalicznych oraz innych dziedzin związanych z hydrauliką siłową.

W roku 2010 firma Lech dostosowuje się do wymagań stawianych przez współczesne realia, jednocześnie zachowując ponad 25cio letnią tradycję przetwórstwa tworzyw sztucznych. Ponadto rozwijamy swoją działalność o produkcję nowych innowacyjnych mocowań w ocieplonych elewacjach budynków. Zapraszamy do bliższego zapoznania się z naszą ofertą.

Mamy wielu stałych odbiorców na terenie całej Polski. W dalszym ciągu spółpracujemy z firmami w zakresie produkcji pod indywidualne zamówienie.Jako producent, firma P.H.U. Lech jest otwarta na współpracę z placówkami handlowymi, oraz przedsiębiorstwami branżowymi. Towar wysyłamy dowolnym kurierem na koszt klienta. Na terenie Trójmiasta dostarczamy własnym transportem.